Coordonator Citire Contoare Energie Electrică și Gaz – Iași

Experiența: pe un post similar constituie un avantaj
Studii: medii / superioare

Descrierea jobului:

▪ Supravegherea activității Centrului Zonal de citire a contoarelor electrice și de gaz pe zona alocată în termenul stabilit;
▪ Încărcarea zilnică în terminale a ordinelor de citire, precum și asigurarea descărcării datelor;
▪ Urmărirea zilnică a realizării planului de citiri;
▪ Optimizarea rutelor de citire pentru obținerea celor mai bune rezultate în timpul dorit;
▪ Întocmirea ordinelor de serviciu pe baza rutelor de citire stabilite;
▪ Verificarea activității cititorilor pe teren, dupa caz: propunerea unor măsuri pentru îmbunătățirea activității lor;
▪ Verificarea stării echipamentelor de citire contoare și monitorizarea reparării / înlocuirii acestora, atunci când este cazul;

Cunoștinte și abilități

▪ Cunoștințe privind aparatele de măsurare;
▪ Cunoștințe avansate MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
▪ Spirit de inițiativă și flexibilitate, atitudine proactivă;
▪ Bună capacitate de relaționare interumană;
▪ Bune aptitudini de organizare și gestionare a timpului de lucru;
▪ Capacitatea de a gestiona sarcini multiple și de a se adapta la schimbările survenite;
▪ Permis de conducere categoria B;

Ofertă:

▪ Pachet salarial competitiv;
▪ Bonusuri pentru performanță;

Angajatorul: Eplus România
Localitate: Iași
Studii: Medii / Superioare

Daca doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul pe urmatoarele adrese de e-mail sau să ne contactați telefonic:

cristina.nicu@eplusromania.ro  0735.806.732 în intervalul orar 9:00- 17:30