Jurist – București

Experiență:

  • 3-5 ani experiență într-un post juridic.

Studii:

  • Licențiat în științe juridice (Facultatea de Drept).

Responsabilități:

  • Oferă asistență juridică în diverse aspecte legale ce țin de activitatea companiei;
  • Reprezintă compania în fața autorităților și a instituțiilor publice;
  • Informează continuu asupra modificărilor legislative în domeniile de interes pentru companie;
  • Negociază, elaborează și revizuiește contracte și alte documente legale;
  • Identifică riscuri potențiale privind activitatea companiei și regulile interne.

Cerințe

  • Cunostințe avansate de limba română și engleză;
  • Cunoștințe solide de drept civil și comercial;
  • Atenție la detalii și la respectarea termenelor;
  • Adaptabilitate și abilități de lucru în echipă;
  • Exclus colaborări sau contract cu timp parțial de lucru.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la următoarea adresă de e-mail:

recrutare@eplusromania.ro,  telefon 0723.119.014

în intervalul orar 9:00- 17:30

Beneficii:

  • salariu motivant
  • tichete de masă
  • prime de sarbatori
  • laptop și telefon de servici
Department: Eplus România
Project Location(s): București
Education: licențiat în științe juridice