Personal Citire Contoare Energie Electrică și Gaz – Săveni, jud. Botoșani

Full-time
Experiența anterioară pe un post similar nu este necesară

Perioada angajării: nedeterminată

Descrierea jobului :
•Încărcarea și descărcarea terminalelor specifice activității de citire;
•Citirea contoarelor de gaz pe zona alocată în termenul stabilit;
•Identificarea contoarelor nefuncționale și raportarea situațiilor depistate.
Department: Eplus România
Project Location(s): Săveni, Botoșani
Education: Medii

Cunoştinţe şi abilităţi

•Permis de conducere categoria B;
•Bune abilități de organizare și gestionare a timpului;
•Capacitatea de a stabili bune relații de lucru și de a comunica eficient;
•Cunoștințe minime de utilizare a unui echipament IT.

Ofertă:

  • Salariu fix;
  • Bonusuri pentru performanţă;

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la următoarea adresă de e-mail:

recrutare@eplusromania.ro,  telefon 0723.119.014

în intervalul orar 9:00- 17:30