Personal Citire Contoare Gaz – Miercurea Nirajului – Gălești, jud. Mureș

Full-time
Program de lucru flexibil

Perioada angajării: nedeterminată

Descrierea jobului :

  • Identificarea și citirea contoarelor de energie electrică și gaz pe zona alocată, în termenul stabilit;
  • Experiența pe o poziție similar nu este necesară, însă aceasta poate fi un avantaj.
  • Deținerea permisului de conducere categoria B, prezintă de asemena un avantaj.

Cunoştinţe şi abilităţi

•Bune abilități de organizare și gestionare a timpului;

•Capacitatea de a stabili bune relații de lucru și de a comunica eficient;
Department: Eplus România
Project Location(s): Miercurea Nirajului - Gălești, jud. Mureș
Education: Medii

Ofertă:

  • program de lucru flexibil
  • salariu fix + bonusuri lunare de performanță;
  • tichete de masă;
  • tichete cadou de Sărbători (Paște, Crăciun, 1 Iunie, Ziua de naștere etc);
  • decontare parțială a cheltuielilor de concediu;
  • decontare abonamente transport urban
  • deplasare parțială în județ cu mașinile firmei (zona rurală);
  • echipament de lucru;

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la următoarea adresă de e-mail:

recrutare@eplusromania.ro,  telefon 0723.119.014

în intervalul orar 9:00- 17:30