Personal Citire Contoare – Negrești, județul Vaslui

Full-time
Program de lucru flexibil

Experiență: minimă

Studii: medii

Descrierea postului:

  • Încărcarea şi descărcarea terminalelor specifice activităţii de citire;
  • Citirea contoarelor electrice şi de gaz pe zona alocată în termenul stabilit;
  • Identificarea contoarelor nefuncţionale şi raportarea situaţiilor depistate;

Cunoştinţe şi abilităţi

  • Cunoştinţe privind aparatele de măsurare a energiei electrice şi a gazelor naturale;
  • Un nivel ridicat de etică şi integritate morală;
  • Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a stabili bune relaţii de lucru şi de a comunica eficient;
  • Cunoştinţe minime de utilizare a unui echipament IT;
  • Permis de conducere categoria B.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la următoarea adresă de e-mail:

recrutare@eplusromania.ro,  telefon 0723.119.014

în intervalul orar 9:00- 17:30

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil
  • Salariu fix + bonusuri lunare de performanță;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou de Sărbători (Paște, Crăciun, 1 Iunie, Ziua de naștere etc);
  • Decontare parțială a cheltuielilor de concediu;
  • Decontare abonamente transport pentru zona urbană;
  • Deplasare în județ cu mașinile firmei (zona rurală);
  • Echipament de lucru.
Department: Eplus România
Project Location(s): Negrești, jud. Vaslui
Education: Medii