Personal Citire Contoare – Tg. Neamț Exterior (Județul Neamț)Personal Citire Contoare - Tg. Neamț Exterior (Județul Neamț)

Full-time
Experiența anterioară pe un post similar nu este necesară

Perioada angajării: determinată pentru o perioadă de 6 luni cu posibilitatea prelungirii contractului după acest interval

Descrierea jobului :
•Încărcarea și descărcarea terminalelor specifice activității de citire;
•Citirea contoarelor electrice și de gaz pe zona alocată în termenul stabilit;
•Identificarea contoarelor nefuncționale și raportarea situațiilor depistate.

Cunoştinţe şi abilităţi

•Permis de conducere categoria B;
•Bune abilități de organizare și gestionare a timpului;
•Capacitatea de a stabili bune relații de lucru și de a comunica eficient;
•Cunoștințe minime de utilizare a unui echipament IT.

Ofertă:

  • Salariu fix;
  • Bonusuri pentru performanţă;
Angajatorul: Eplus România
Localitate: Tg. Neamț Exterior, Jud. Neamț
Studii: Medii

Dacă vă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă rugăm să atașați CV – ul dumneavoastră pe acest site sau ne puteţi contacta la numărul de telefon: 0735.806.732.